KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122030
nr 1412 2030
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "ockra landskap med slott", ej signerad. Olja på duk, 75x58, yttermått inklusive ram: 77x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:55:23
100 kr
150 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg